سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

  فهرست

 
 سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند
 پیوندهای موفق
 مقالات خواستگاری و ازدواج
 مقالات زندگی زناشویی
 احادیث ازدواج
 پندهای زندگی
 مراکز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفی کتب مفید مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخی از کتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 

142
13.7K
add_circle_outline اندازه فونت remove_circle_outline


الگوی خواستگاری و ازدواج الکتروسنتی


موسسه پیوند پایدار ایرانیان ، مبتکر طرح خواستگاری و ازدواج الکتروسنتی ، با تلفیق صحیح و مناسب سنت و مدرنیته بهترین راهکار و روش انتخاب همسر مناسب و هم کفو را به شما پیشنهاد میدهد.
ازدواج الکتروسنتی به هیچ عنوان سنخیتی با دوستی اینترنتی و ازدواج های حاصل از آن (ازدواج اینترنتی) ندارد و به شما کمک خواهد کرد تا در مهمترین تصمیم زندگی خود بهترین انتخاب را صورت دهید.

تردیدی نیست که انتخاب شایسته همسر هم کفو و متناسب ، مهمترین عامل پایداری پیوند زناشویی و خوشبختی و رضایتمندی زوجین می باشد. متاسفانه با مبنا قرار گرفتن روشهای ناصحیح آشنایی و انتخاب های ظاهر محور ، شاهد آن هستیم که از هر 4 ازدواج صورت گرفته در کلان شهرها ، یک طلاق صورت میپذیرد.
الگوی ازدواج الکتروسنّتی ، بهترین راهکار برای حل مشکل انتخاب همسر جوانان ، مبتنی بر فرهنگ و آمیزه های دینی و عرفی جامعه اسلامی ایران و همینطور درنظر گرفتن دغدغه ها و خواسته های جوانان و مدد گرفتن صحیح از تکنولوژی عصر ارتباطات برای جستجوی همسر هم کفو و متناسب میباشد و به زوجین کمک میکند که انتخاب عاقلانه و زندگی عاشقه را تجربه کنند. انتخابی تفاهم محور (نه ظاهر محور) و با دوری از هیجانات و درگیری احساسی (پرهیز از غلبه احساسات بر عقل) و با استفاده از مشورت و همفکری والدین و خانواده ها و درصورت نیاز مراجعه به مشاورین مجرّب.

خواستگاری و ازدواج الکتروسنّتی:
1)جستجوی الکترونیک ، انتخاب تفاهم محور+
2)آشنایی سنّتی ، ارتباط خانواده محور


در این روش ، افراد بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات هویتی خود را افشا نمایند میتوانند بصورت کاملاً رایگان در بانک اطلاعاتی سامانه پیوند ثبت نام کرده و مشخصات فردی و خصوصیات اخلاقی ، رفتاری و اعتقادی خویش و همینطور خصوصیات همسر آیده آل خود را در پروفایل شخصی خود وارد نمایند .
سپس با استفاده از سیستم جستجوی بسیار پیشرفته و تفاهم محور این سامانه ، به جستجوی همسر هم کفو و متناسب خویش پرداخته و بعد از بازدید پروفایل ایشان وآگاهی یافتن از شرایط و انتظارات ایشان، ‌درصورت وجود تمایل اولیه طرفین ، از طریق والدین و خانواده ها مقدمات ملاقات حضوری ( جلسه معارفه و آشنایی)‌ زوجین محیا گردیده و ادامه آشنایی ( از جمله تحقیق صحت گفتار و بررسی دقیق تر میزان تطابق خصوصیات و انتظارات زوجین با یکدیگر) در چهارچوب خانوادگی و سنت اصیل و ایرانی " خواستگاری" صورت خواهد پذیرفت.

در ادامه مراحل 10 گانه خواستگاری و ازدواج الکتروسنتی به تفصیل بیان خواهد شد.

لازم به ذکر است مجموعه سوالات بسیار جامع و کاربردی سایت پیوند (که نتیجه چهار سال تحقیق کارگروه الچی می باشد) به ایجاد شناخت اولیه زوجین از یکدیگر کمک شایانی می کند و از صرف وقت جهت آشنایی های بی نتیجه جلوگیری مینماید. (البته با توجه به تحقیقات و بررسی های صورت گرفته در سالهای اخیر ، به امید خدا در آینده نزدیک، بانک سوالات سامانه پیوند با اضافه شدن سوالات جدید کاملتر خواهد گردید).

با استفاده صحیح از این بستر الکترونیکی ، دایره انتخاب افراد از محدوده ی انگشت شمار دوست و آشنا ، به وسعت تمام ایران گسترش خواهد یافت و با توجه به سیستم جستجوی فوق العاده پیشرفته این سایت (قابلیت سرچ و جستجوی تطابقی بر روی بیش از 80 خصوصیت و ویژگی فردی) میتوان به جستجوی همسر هم کفو و مناسب پرداخته و عشقی ماندگار و پیوندی پایدار را از طریق ازدواج الکتروسنتی پایه ریزی نمود.

در این روش ، برخلاف دوستی های اینترنتی ، قرار نیست که دختر و پسر ، در خارج از چهارچوب خانواده ها با یکدیگر ملاقات و یا تماس تلفنی طولانی داشته باشند و توصیه میشود که اولین دیدار آنها همانند روش اصیل و سنتی ایرانیان، در حضور والدین و در چهارچوب نظام خانواده ها صورت بگیرد.
با این تفاوت که قبل از ملاقات حضوری زوجین، طرفین به مدد بررسی پروفایل یکدیگر و همچنین چند سری سوال و جواب مکتوب، تا حدودی یک شناخت اولیه و نسبی از یکدیگر بدست آورده اند، بنابراین برگزاری جلسه آشنایی خانوادگی در این روش (برخلاف خواستگاری های سنتی که بدون شناخت قبلی صورت میگرفت)، یک جلسه خواستگاری کورکورانه (روش سعی و خطا) نیست، که طرفین هیچ اطلاعاتی از هم ندارند و درنتیجه شاید مجبور شوند دهها و دهها مورد را بررسی کنند و دست آخر هم به مورد دلخواه دست نیابند. بلکه در روش ازدواج الکتروسنتی، طرفین یک شناخت اولیه و کلی از یکدیگر دارند. آنهم شناخت و اطلاعاتی که طرفین از طریق روابط دوستانه بدست نیاورده اند، بنابراین هیجانات احساسی و عشق های ظاهری در تصمیم گیری آنها کمترین نقش را ایفا کرده و زوجین به سمت تصمیم گیری عاقلانه و انتخاب تفاهم محور سوق داده میشوند. ضمن اینکه با توجه به عدم برقراری روابط دوستانه، امکان سوء استفاده در این روش به حداقل ممکن خواهد رسید.

لازم به ذکر است در این روش ارتباط افراد فقط از طریق مکاتبات مکتوب یا صحبت تلفنی، آنهم بصورت کاملا رسمی و محترمانه و فقط در قالب سوال و جواب، ‌در یک بازه زمانی چند روزه ، صورت میپذیرد که منجر به بررسی و ارزیابی اولیه گزینه مورد نظر گشته و در صورت تمایل به آشنایی بیشتر،‌ ادامه فرآیند آشنایی از طریق هماهنگی خانواده ها و برگزاری دیدار معارفه خانوادگی صورت خواهد گرفت.

اکثر غریب به اتفاق والدین بعد از با آشنایی با الگوی خواستگاری و ازدواج الکتروسنتی (که درصورت رعایت تمام اصول و قواعد مشروح آن ، هیچ گونه آسیب و بزه ای برای آن متصور نیست) و تبیین کامل تفاوت های روش ازدواج الکتروسنتی با دوستی های خیابانی و یا اینترنتی و عشق آلود ، نه تنها با روش همسریابی و ازدواج الکتروسنتی مخالفتی ندارند ، بلکه با استقبال از این الگو سعی خواهند نمود ضمن دادن مشورت های لازم ، فرزند شان را در مهمترین انتخاب زندگی و یافتم همسر هم کفو و متناسب ، یاری رسانند. چرا که به خوبی میدانند گسترش دایره انتخاب ،‌ کمک شایانی به انتخاب همسر هم کفو و متناسب برای فرزند دلبندشان می نماید از طرف دیگر آشنایی که در بستر خانواده ها صورت پذیرد، بزه و آسیبی برای آن متصور نخواهد بود.

البته باید دقت داشت که باوجود نظارت دقیق در سامانه پیوند و برخورد شدید با افراد متخلفی که قصد دوستی و سوء استفاده دارند (تاکنون بیش از 16 هزار حساب کاربری فرد متخلف، توسط پلیس سایت پیوند مسدود و بلاک شده است) ولی بهرحال باید در نظر داشت که افراد نااهل و شیاد، همه جا هستند(چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی جامعه)، پس همیشه و همه جا باید مراقب باشید و درنظر داشته باشید که همه افراد صالح و سالم و دلپاک نیستند.
✅ البته اگر طبق الگوی ازدواج اِلکتروسنتی عمل کنید
و خارج از چهارچوب خانوادگی بیش از چند روز صحبت غیر حضوری را نپذیرید. هرگز مشکلی پیش نخواهد آمد و حتی افرادی که قصد و نیت سوء دارند هرگز نمیتوانند از شما سوء استفاده کنند ⛔️


«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
برای آشنایی با مراحل 10 گانه خواستگاری و ازدواج الکتروسنتی به مقاله مربوطه در بخش کتابخانه سایت پیوند مراجعه فرمایید.
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»

توصیه می‌کنیم کتاب ازدواج الکتروسنتی را مطالعه فرمایید.
در این کتاب میخوانید:
❂ برخی معایب روش همسریابی سنتی
❂ دو شرط مهم برای یک انتخاب خوب
❂ مقدمه ای بر ازدواج الکتروسنتی
❂ تفاوت ازدواج الکتروسنتی با ازدواج اینترنتی
❂ مراحل ده گانه همسان‌یابی و ازدواج الکتروسنتی
(آموزش گام به گام نحوۀ صحیح آشنایی)
❂ تعیین ملاکهای انتخاب همسر بر اساس هدف زندگی
❂ اصل قیف در آشنایی ازدواج
❂ چگونه و به چه کسانی اعتماد کنیم؟
❂ تفاوت سامانه همسان‌یابی پیوند با سایر سایتهای همسریابی
❂ پاسخ به شبهات و برخی گزافه گویی ها
❂ الگوی آشنایی و ازدواج الکتروسنتی

لازم به ذکر است 40 صفحه گزیدۀ کتاب ازدواج الکتروسنتی بصورت کاملاً رایگان در سامانۀ پیوند و همینطور در ربات تلگرام موسسه پیوند قابل مشاهده است

موسسه پیوند پایدار ایرانیان
www.PPii.ir

ربات تلگرام سامانه زوج یابی و ازدواج پیوند @ZojYabRobot
Copyright  2009 - 2024   ZojYabi.com   All rights reserved.
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به جامعه مجازی پـیــونـد (سایت زوج یابی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII