سامانه ازدواج الکتروسنّتی پیوند

جستجوی الکترونیک
(جستجوی پیشرفته و انتخاب تـفاهم محور)
+
آشــنایی ســنّـتی
( ارتـبـاط سالم ، مـطـمـئـن و خـانـواده مـحـور)


کاربر گرامی! همانطور که میدانید سامانه ازدواج الکتروسنّتی پیوند تنها سایت خیریه و واقعاً رایگان همسریابی و ازدواج در ایران میباشد که به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و منفعت طلبی راه اندازی نگردیده است و علاوه بر ثبت نام رایگان، تمامی امکانات سایت از جمله امکان ارسال نامه و گفتگوی آنلاین  کاملا رایگان می باشد و نیاز به پرداخت حتی یک ریال حق عضویت ندارد!ثبت نام در سامانه همسان يابي و ازدواج الكتروسنتي پيوند

لازم به ذکر است که درهنگام ثبت نام افراد در سامانه پیوند، به هیچ عنوان اطلاعات هویتی افراد ، شامل نام و نام خانوادگی ، شماره ملی و یا آدرس و شماره تماس اخذ نمیگردد، لذا هویت افراد تا زمانی که خود آنها اراده نمایند مخفی خواهد ماند.
پرواضح است که در گام نخست آشنایی درجامعه مجازی پیوند (یعنی بررسی پروفایل و درصورت لزوم کمی صحبت و سوال و جواب) هیچ ضرورتی هم برای افشای هویت فردی وجود ندارد بلکه آنچه اهمیت دارد صداقت و صراحت در بیان خصوصیات فردی (خصوصیات ظاهری ، شغل ، تحصیلات ، وضعیت مالی) ، خصوصیات رفتاری ، شخصیت و طرز فکر، اعتقادات و نگرش در مسائل مختلف و همچنین خواسته ها و انتظارات متقابل زوجین در موضوعات مختلف و بررسی و ارزیابی میزان کفویت و تناسبات فی مابین می باشد، نه اینکه فرضا نام و نام خانوادگی خانم، زهرا محمدی است یا فاطمه حسینی! بدیهی است که در مراحل بعدی آشنایی (دیدار خانوادگی)‌ میتوانید هویت خود را برای فرد منتخب خویش بازگو نمایید.
برای آگاهی از راهکار و نحوه صحیح آشنایی ( الگوی خواستگاری و ازدواج الکتروسنتی) به بخش مقالات و کتابخانه سایت پیوند مراجعه فرمایید.


برای شروع ثبت نام، دکمه زیر را لمس کنید
ثبت نام

Copyright  2009 - 2024   ZojYabi. com   All rights reserved.
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به جامعه مجازی پـیــونـد (سایت زوج یابی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII