سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

  فهرست

 
 سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند
 پیوندهای موفق
 مقالات خواستگاری و ازدواج
 مقالات زندگی زناشویی
 احادیث ازدواج
 پندهای زندگی
 مراکز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفی کتب مفید مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخی از کتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 

29
1.8K
add_circle_outline اندازه فونت remove_circle_outline


سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند


سامانه ازدواج اِلکترو سنّتی پیوند
وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان

- پایگاه جامع اطلاعاتی افراد در آستانه ازدواج
- همراه با سیستم جستجوی بسیار پیشرفته و تفاهم محور
- مختص به ازدواج دائم
- بستری سالم برای جستجو و انتخاب همسر هم کفو و متناسب بر پایه الگوی ازدواج الکتروسنتی - از سال ۱۳۸۸

تنها سایت 100% رایگان همسریابی ازدواج

با بیش از 100.000 عضو = دایره انتخاب گسترده


سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنتی (تدوین شده در کتاب ازدواج الکتروسنتی) از سال ۱۳۸۸ بصورت خیریه و کاملاً رایگان مشغول ارائه خدمت میباشد.

الگوی ازدواج الکتروسنتی، مبتنی بر فرهنگ و آمیزه های دینی و عرفی جامعه اسلامی ایران میباشد و با در نظر گرفتن دغدغه و خواسته های جوانان و همینطور خانواده ها و با مدد گرفتن صحیح از تکنولوژی عصر ارتباطات (برای جستجوی همسر هم کفو و متناسب)، به افراد کمک میکند تا در مهمترین تصمیم زندگی خود بهترین انتخاب ممکن را صورت دهند. ازدواج الکتروسنتی = جستجوی الکترونیک(دایرۀ انتخاب گسترده و جستجوی تفاهم محور) + آشنایی سنتی (ارتباط سالم ، مطمئن و خانواده محور).

البته سامانه پیوند به خودی خود، هیچ گونه عاملیت و اختیاری در جستجو و معرفی افراد به یکدیگر ندارد و از طرف این سامانه به هیچ عنوان، فرد و یا گزینه ای برای ازدواج به کسی معرفی نمیشود، ولی سامانه پیوند دارای مجموعه سوالات بسیار جامعی میباشد و با توجه به سیستم جستجوی فوق العاده پیشرفته سامانه پیوند و امکان جستجوی تطابقی و تفاهم محور بر روی بیش از 80 خصوصیت و ویژگی فردی، کاربران سامانه پیوند بصورت کاملاً رایگان و به راحتی میتوانند بر اساس معیارهای خود به جستجوی همسر هم کفو و متناسب خویش بپردازند و الحمدالله رب العالمین در طول 10 سال گذشته ازدواجهای موفق بسیاری از طریق سامانه کاملاً رایگان پیوند صورت گرفته است.

فیلمهای آموزشی نحوه استفاده از سامانۀ پیوند در داخل سایت پیوند و همینطور در صفحه اینستاگرام به آدرس @zojyab قابل مشاهده است.

ضمناً گزیدۀ کتاب ازدواج الکتروسنتی (آموزش گام به گام روش صحیح استفاده از سامانۀ پیوند بر اساس الگوی ازدواج الکتروسنتی) هم بصورت کاملاً رایگان در سایت پیوند و همینطور ربات تلگرام موسسه پیوند موجود است www.ppii.ir و @ppiibot
Copyright  2009 - 2022   ZojYabi.com   All rights reserved.
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به جامعه مجازی پـیــونـد (سایت زوج یابی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII