سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

  فهرست

 
 سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند
 پیوندهای موفق
 مقالات خواستگاری و ازدواج
 مقالات زندگی زناشویی
 احادیث ازدواج
 پندهای زندگی
 مراکز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفی کتب مفید مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخی از کتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 

108
40.3K
add_circle_outline اندازه فونت remove_circle_outline


لزوم راهنمایی و مشاوره قبل از ازدواج


در کلینیک های متعدد و شهرهای مختلف مراجعان زیادی برای مشاوره ازدواج یا مسائل و مشکلات خانوادگی بعد از ازدواج و در مواردی هم جهت مشاوره طلاق مراجعه می کنند . تعدادی از مراجعان ، برای مشاوره ازدواج زمانی مراجعه می کردند که خطبه عقد جاری شده و مقدمات ازدواج هم فراهم شده بود. در مراجعان بعد از ازدواج و طلاق نیز اساسی ترین مشکل که مطرح می شد مساله عدم تفاهم بود . وقتی موضوع مورد بررسی بیشتر قرار می گرفت هر دو طرف اذعان می داشتند که ما شناخت کافی از همدیگر نداشتیم و خیلی زود به ازدواج تن دادیم . آنچه مسلم است شناخت مهمترین عامل در هر اقدامی به خصوص ازدواج می باشد .

سوالی که در اینجا مطرح است اینکه : این شناخت چگونه حاصل می شود ؟

بسیاری از دختران و پسران به واقع نمی دانند که در مورد چه موضوعاتی باید با هم صحبت کنند . که در نهایت بسیاری از موارد مهم و اساسی که می بایست پیش از ازدواج در خصوص آنها تبادل نظر و توافق صورت گیرد ، ناگفته و مسکوت باقی می ماند . همین امر بعدها در طول فرایند زندگی واقعی زوجین موجب بروز تنش ها و ناملایمات متعدد می گردد و زندگی را به کام همسران جوان تلخ می کند . حال آنکه می شود پیش از وقوع و در نقطه آغاز ، از ظهور و بروز بسیاری از اینگونه موارد پیشگیری کرد .

یک مجموعه کامل از سوالات می بایست ، کلیه سوالات لازم و اساسی و اطلاعاتی که قبل از ازدواج دختر و پسر باید از یکدیگر کسب کنند را مطرح کند تا پاسخگویی و صحبت در مورد موارد مطرح و مهم ، و مشاوره با افراد صاحب صلاحیت ، جوانان عزیز را به یک انتخاب درست ، شایسته و در نهایت تشکیل یک زندگی خوشبخت هدایت نمایند .
Copyright  2009 - 2024   ZojYabi.com   All rights reserved.
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به جامعه مجازی پـیــونـد (سایت زوج یابی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII