سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگـان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

 

 فهرست

 
 سامانه ازدواج الكتروسنتي پيوند
 پيوندهاي موفق
 مقالات خواستگاري و ازدواج
 مقالات زندگي زناشويي
 احاديث ازدواج
 پندهاي زندگي
 مراكز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفي كتب مفيد مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخي از كتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 
نکات پزشکی پیش از ازدواج


نکات پزشکی پیش از ازدواج
احراز شرایط اولیه ازدواج
در صورتي كه در بين اقوام نزديك فردي با شرايط خوب و مورد علاقه‌ي شديد شماست، با مشاوره‌ي ژنتيكي مي‌توانيد ازدواج كنيد و در دل خود ترس و واهمه قرار ندهيد. بدانيد با آنكه اكثر افراد معلول در بين خانواده‌هايي است كه نسبت خويشي نزديك بين مادر و پدر هست، اما اين نسبت به فرزندان سالمي كه از اين ازدواج‌ها به ثمر رسيده است، به مراتب كمتر است. مثلاً اگر در ازدواج‌هاي معمولي از هر 100 فرزند درصدي احتمال معلوليت دارند، براي ازدواج‌هاي خويشاوندي اين درصد كمي بيشتر است كه در كل جمعيت اين درصد كم چشمگير خواهد شد.
پس در كل سياست دولت بايد تشويق به ازدواج‌هاي غير فاميلي باشد. اما به صورت موردي تفاوت ضريب خطا آنقدر نيست كه بخواهيم دلهره‌ي شديد در ازدواجي كه مي‌خواهد صورت بگيرد، ايجاد كنيم كه خود آن اضطراب و دلهره اثر تخريبيش از اصل ازدواج فاميلي بيشتر است.
در این قسمت به چند نکته اشاره می‌کنیم:
ـ رسول اکرم صلی الله علیه وآله فرمودند: با بستگان نزدیک ازدواج نکنید که فرزند ضعیف به وجود می‌آید.
ـ اگر ناهنجاری ژنتیکی، ارثی در فامیل شما یا طرف مقابلتان باشد، حتی اگر نسبت خویشاوندی با هم ندارید باید آزمایش ژنتیک را انجام دهید.
ـ به تشخیص پزشک اگر مشکلی در یکی یا هر دوی شما باشد که با وجود آن ازدواج تان صلاح نیست، تصمیم عاقلانه آن است که تن به این ازدواج ندهید.
ـ هرگز به خود نگویید که نمی‌خواهيم بچه‌دار شویم یا سختی‌ها را تحمل می‌کنیم؛ زیرا یکی از اهداف ازدواج، ادامه‌ي نسل است و شیرینی زندگی در داشتن فرزندان سالم است.
ـ پیشنهاد می‌‌شود در صورتی که خودتان یا طرف مقابلتان دارای شغل پرخطر یا سابقه‌ي تزریق خون یا تصادف است، آزمایشات هپاتیت و ایدز را جدی بگیرید.

http://khanevade.org/Wiki/?p=single&id=2626
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
بخش مقالات : همسريابي ( زوج يابي و انتخاب همسر ) ، خواستگاري و ازدواج
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
سايت همسريابي و زوج يابي خواستگاري ( پيوند )
تنها سايت همسر يابي كاملاً رايگان (بدون دريافت حتي يك ريال حق عضويت)
داراي پيشرفته ترين سيستم جستجو و انتخاب همسر ايده آل
مبتكر طرح خواستگاري و ازدواج الكتروسنتي همراه با جستجوي تفاهم محور
منطبق بر موازين شرع و عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران
زمينه ساز گسترش دايره انتخاب همسر در محيطي پاك و سالم و با حفظ كرامت و حريم خصوصی افراد
كمك به شناخت آگاهانه و انتخاب عاقلانه همسر هم كفو و متناسب و پايه ريزي عشق ماندگار و پيوند پايدار ‌با الگوي خواستگاري و ازدواج الكتروسنتي و جستجوي تفاهم محور سايت خواستگاري ( پيوند )
همراه با تقديم هداياي ارزنده به زوج هاي جوان و ازدواج هاي موفق
وابسته به موسسه پيوند پايدار ايرانيان
www . PPII . ir
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»
بخش مقالات : همسر يابي ( زوج يابي و انتخاب همسر ) ، خواستگاري و ازدواج
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»


Copyright  2009 - 2019   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII