سامانه ازدواج الکتروسنّتی پیوند

جستجوی الکترونیک
(جستجوی پیشرفته و انتخاب تـفاهم محور)
+
آشــنایی ســنّـتی
( ارتـبـاط سالم ، مـطـمـئـن و خـانـواده مـحـور)


کاربر گرامی! همانطور که میدانید سامانه ازدواج الکتروسنّتی پیوند تنها سایت خیریه و واقعاً رایگان همسریابی و ازدواج در ایران میباشد که به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و منفعت طلبی راه اندازی نگردیده است و علاوه بر ثبت نام رایگان، تمامی امکانات سایت از جمله امکان ارسال نامه و گفتگوی آنلاین  کاملا رایگان می باشد و نیاز به پرداخت حتی یک ریال حق عضویت ندارد!ثبت نام در سامانه همسان يابي و ازدواج الكتروسنتي پيوند

لازم به ذكر است كه درهنگام ثبت نام افراد در سامانه پیوند، به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد ، شامل نام و نام خانوادگي ، شماره ملي و يا آدرس و شماره تماس اخذ نميگردد، لذا هويت افراد تا زماني كه خود آنها اراده نمايند مخفي خواهد ماند.
پرواضح است كه در گام نخست آشنايي درجامعه مجازي پيوند (يعني بررسي پروفايل و درصورت لزوم كمي صحبت و سوال و جواب) هيچ ضرورتي هم براي افشاي هويت فردي وجود ندارد بلكه آنچه اهميت دارد صداقت و صراحت در بيان خصوصيات فردي (خصوصيات ظاهري ، شغل ، تحصيلات ، وضعيت مالي) ، خصوصيات رفتاري ، شخصيت و طرز فكر، اعتقادات و نگرش در مسائل مختلف و همچنين خواسته ها و انتظارات متقابل زوجين در موضوعات مختلف و بررسي و ارزيابي ميزان كفويت و تناسبات في مابين مي باشد، نه اينكه فرضا نام و نام خانوادگي خانم، زهرا محمدي است يا فاطمه حسيني! بديهي است كه در مراحل بعدي آشنايي (ديدار خانوادگي)‌ ميتوانيد هويت خود را براي فرد منتخب خويش بازگو نماييد.
براي آگاهي از راهكار و نحوه صحيح آشنايي ( الگوي خواستگاري و ازدواج الكتروسنتي) به بخش مقالات و كتابخانه سايت پيوند مراجعه فرماييد.


برای شروع ثبت نام، دکمه زیر را لمس کنید
ثبت نام

Copyright  2009 - 2019   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII