سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگـان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

 

 فهرست

 
 سامانه ازدواج الكتروسنتي پيوند
 پيوندهاي موفق
 مقالات خواستگاري و ازدواج
 مقالات زندگي زناشويي
 احاديث ازدواج
 پندهاي زندگي
 مراكز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفي كتب مفيد مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخي از كتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 
لزوم راهنمايي و مشاوره قبل از ازدواج


در كلينيك هاي متعدد و شهرهاي مختلف مراجعان زيادي براي مشاوره ازدواج يا مسائل و مشكلات خانوادگي بعد از ازدواج و در مواردي هم جهت مشاوره طلاق مراجعه مي كنند . تعدادي از مراجعان ، براي مشاوره ازدواج زماني مراجعه مي كردند كه خطبه عقد جاري شده و مقدمات ازدواج هم فراهم شده بود. در مراجعان بعد از ازدواج و طلاق نيز اساسي ترين مشكل كه مطرح مي شد مساله عدم تفاهم بود . وقتي موضوع مورد بررسي بيشتر قرار مي گرفت هر دو طرف اذعان مي داشتند كه ما شناخت كافي از همديگر نداشتيم و خيلي زود به ازدواج تن داديم . آنچه مسلم است شناخت مهمترين عامل در هر اقدامي به خصوص ازدواج مي باشد .

سوالي كه در اينجا مطرح است اينكه : اين شناخت چگونه حاصل مي شود ؟

بسياري از دختران و پسران به واقع نمي دانند كه در مورد چه موضوعاتي بايد با هم صحبت كنند . كه در نهايت بسياري از موارد مهم و اساسي كه مي بايست پيش از ازدواج در خصوص آنها تبادل نظر و توافق صورت گيرد ، ناگفته و مسكوت باقي مي ماند . همين امر بعدها در طول فرايند زندگي واقعي زوجين موجب بروز تنش ها و ناملايمات متعدد مي گردد و زندگي را به كام همسران جوان تلخ مي كند . حال آنكه مي شود پيش از وقوع و در نقطه آغاز ، از ظهور و بروز بسياري از اينگونه موارد پيشگيري كرد .

يك مجموعه كامل از سوالات مي بايست ، كليه سوالات لازم و اساسي و اطلاعاتي كه قبل از ازدواج دختر و پسر بايد از يكديگر كسب كنند را مطرح كند تا پاسخگويي و صحبت در مورد موارد مطرح و مهم ، و مشاوره با افراد صاحب صلاحيت ، جوانان عزيز را به يك انتخاب درست ، شايسته و در نهايت تشكيل يك زندگي خوشبخت هدايت نمايند .


Copyright  2009 - 2019   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII