جامعه مجازی پیوند (سامانه زوج یابی و ازدواج الکتروسنتی پیوند) وابسته به موسسـه پیـونـد پـایـدار ایـرانیـان ::: خدمات خیریه و کاملاً رایگان (بدون اخذ حتی یک ریال حق عضویت) +++ محیطی امن و بستری سالم برای انتخاب همسر هم کفو و متناسب برای ایرانیان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقیق بر عملکرد کاربران و برخورد قاطعانه با کسانی که قصد دوستی و یا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سایت و بلوک آیپی) +++ عدم افشای هویت کابران (به هیچ عنوان اطلاعات هویتی افراد اخذ نمی گردد که بخواهد افشا شود) +++ بانک سوالات جامع و کاملاً کاربردی سایت به منظور کمک به شناخت سریع و مناسب افراد از یکدیگر +++ سیستم جستجوی بسیار پیشرفته و تفاهم محور سایت برای کمک به یافتن همسر هم کفو و متناسب با خصوصیات و انتظارت دلخواه (با امکان جستجوی قریب به 90 ویژگی و خصوصیت مورد نظر) +++ کتابخانه و بانک مقالات بسیار مفید و کاملاً کاربردی سایت برای کمک به افزایش آگاهی و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحی و تدوین الگوی ازدواج الکتروسنتی با هدف کمک به حل مشکل انتخاب همسر جوانان و برقراری ارتباط سالم و خانواده محور زوجین (منطبق بر آمیزه های دینی و عرفی و مقبول نظر والدین و خانواده ها) +++ کمک به کم شدن ارتباط ناسالم و دوستی های خیابانی و اینترنتی +++ ارائه راهکارهای  ساده و کاملاً اطمیمنان بخش (الگوی ازدواج الکتروسنتی) برای ایجاد شناخت صحیح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجین +++ دعوت جوانان به پرهیز از تماس تلفنی و دیدار خصوصی در خارج از محیط خانواده ها با تشریح معایب و سوء استفاده های محتمل در این قبیل ارتباطات (حتی اگر تحت عنوان آشنایی جهت ازدواج صورت پذیرد) +++ معرفی مراکز مشاوره معتبر و رسمی برای اخذ مشاوره های تخصصی در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقدیم هدایای ازدواج به زوج های جوانی که از طریق سایت زوج یابی خواستگاری (پیـونـد)‌ موفق به یافتن همسر هم کفو و متناسب خویش گردیده اند. . . . و من الله التوفیق

اگر  قبلاً  ثبت نام  کرده اید

فراموشی رمز عبور ؟

لطفاً نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

اگر قبلاً  ثبت نام  نکرده اید
ثبت نام  همسان یابی پیوند

سامانه ازدواج اِلکترو سنّتی پیوند

وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان

پایگاه جامع اطلاعاتی افراد در آستانه ازدواج ، همراه با سیستم جستجوی دقیق و تفاهم محور - مختص به ازدواج دائم بستری سالم برای جستجو و انتخاب همسر هم کفو و متناسب بر پایه الگوی ازدواج الکتروسنتی - از سال 1388

تنها سایت کاملا رایگان ازدواج در ایران

با بیش از 100.000 عضو = دایره انتخاب گسترده
کسی نیـک بـیـنـد بـه هر دو ســرای           کـه نیـکی رسـاند بـه خلق خــدای         سعدیجامعه مجازی پیوند (بانک اطلاعات افراد در آستانه ازدواج)، سایتی کاملاً رایگان می باشد که به منظور کمک به سنّت پسندیده ازدواج و گسترش دایره انتخاب همسر ایرانیان (بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکترو سنّتی) ، قدم به عرصه خدمت گذارده است. جامعه مجازی پیوند (سامانه رایگان همسان یابی و ازدواج الکتروسنتی ایرانیان) با رعایت کلیه ضوابط شرعی، عرفی و قانونی تلاش دارد تا با گسترش دایره انتخاب همسر ، امکان جستجو و یافتن همسر ایده آل و متناسب را برای تمام ایرانیان، سهل و هموار ساخته و با کمک به ایجاد شناخت آگاهانه زوجین (در پرتو سوالهای مطرح شده در سایت) زمینه ساز انتخاب هایی عاقلانه (تفاهم محور) و پیوند هایی پایدار گردد. عموم ایرانیان عزیز و ارجمند می توانند با استفاده صحیح و شایسته از سامانه کاملا رایگان همسریابی و ازدواج الکتروسنتی پیوند و با مدد گرفتن از سیستم جستجوی فوق العاده پیشرفته این سامانه و با مبنا قراردادن معیارهای معقول و منطقی ، به جستجوی همسر هم کفو و متناسب خویش پرداخته و عشقی ماندگار و پیوندی پایدار را بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکترو سنّتی پایه ریزی نمایند.
پر واضح است که بستر فراهم شده در جامعه مجازی پیوند (سایت همسریابی و ازدواج الکترو سنّتی)، فقط به منظور جستجوی همسر متناسب با خصوصیات و انتظارات خود و بررسی مقدماتی و اولیه همسانی و کفویت زوجین می‌باشد. ولیکن بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی، مرحله اصلی شناخت و آشنایی زوجین (دیدار حضوری و برگزاری جلسات معارفه و آشنایی)‌ می‌بایست با هماهنگی والدین و خانواده ها انجام پذیرد تا از هرگونه سوء تفاهم و یا سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود و نباید صرفاً به اطلاعات مندرج در پروفایل افراد بسنده کرد. بدیهی است که بعد از برگزاری جلسات معارفه و آشنایی خانوادگی و نیز تحقیق و بررسی دقیق و همه جانبه و ارزیابی کامل صحت و سقم ادعاهای صورت گرفته و همچنین مشورت با والدین و درصورت نیاز مراکز مشاوره ازدواج ، و بعد از حصول اطمینان کامل ، میتوان نسبت به انتخاب همسری شایسته و متناسب با خصوصیات و انتظارات خویش اقدام نمود. لازم بذکر است که در هنگام ثبت نام افراد در سایت همسریابی پیوند، اطلاعات هویتی افراد (مانند‌: نام و نام خانوادگی و شماره تماس و ...)‌ مورد پرسش قرار نمی گیرد و لذا هویت افراد تا زمانی که خود آنها اراده نمایند در جامعه مجازی پیوند و برای تمامی افراد (‌حتی مدیران سایت)‌ مخفی خواهد ماند.
سایت همسریابی پیوند (سامانه زوج یابی و ازدواج الکترو سنّتی) به هیچ عنوان با هدف دوست یابی و یا ازدواج موقت راه اندازی نشده است لذا اخطار میگردد تنها افراد مجردی مجاز هستند در این جامعه مجازی عضویت یافته و از خدمات رایگان آن بهره گیری نمایند که قصد و آمادگی ازدواج دائم را دارا میباشند. سیستم نظارت و مدیریت سایت ، با افرادی که قصد دوستی و یا ازدواج موقت داشته باشند و از قوانین عضویت در این سایت عدول نمایند به شدت برخورد خواهد نمود. تنها تقاضای ما از شما : استفاده صحیح و شایسته از این بستر الکترونیکی (سایت همسریابی و ازدواج الکتروسنتی پیوند) برای جستجو و انتخاب همسر متناسب خویش و نیز ادامه روند بررسی و آشنایی تکمیلی از طریق والدین و خانواده ها میباشد. باشد که با کمک به یافتن همسر هم کفو و متناسب برای شما عزیزان، لیاقت بهره مندی از دعای خیر شما را داشته باشیم.

جامعه مجازی پیوند (زوج یابی) ، [ZojYabi.com] & [ PeyVand.info] & [ Khastegari.com]
در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده
و کلیه محتوای این وبگاه، تحت نظارت و کنترل مستمر و دقیق تیم نظارت و پلیس سایت قرار دارد.
 

Copyright  2009 - 2017   Zoj Yabi .com  All rights reserved
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به همسریابی پیوند (سایت زوج یابی و ازدواج الکتروسنتی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII