فرم ثبت نام سایت پیوند
خطا: کوکی مرورگر شما غیر فعال است!!!
اگر کوکی مرورگر غیر فعال باشد، نمی‌توانید ثبت نام کنید و حتی اگر ثبت نام کنید و نام کاربری و رمز عبور داشته باشید باز هم نمی‌توانید وارد سایت شوید. چون برای ورود به هر سایتی لازم است که کوکی در مرورگر فعال باشد.
البته بصورت پیشفرض در تمام مرورگرهای استاندارد کوکی فعال است (مگر اینکه خود شما بصورت دستی از طریق تنظیمات مرورگر، کوکی را غیر فعال کرده باشید و یا اینکه مرورگر جدید و غیر استانداردی نصب کرده باشید که کوکی آن غیر فعال باشد).
راه حل:
1 از مرورگر اصلی دستگاه استفاده کنید و یا از مرورگرهای استاندارد و بروز مانند گوگل کروم.
2 اگر در مرورگر اصلی دستگاه هم کوکی غیر فعال بود و مشکل داشتین، به بخش تنظیمات مرورگر رفته و کوکی مرورگر را فعال کنید. (نحوه فعال سازی کوکی مرورگر را میتوانید در اینترنت جستجو کنید)
3 اگر مشکل شما برطرف نشد، به آیدی PeyPay@ در تلگرام پیام دهید     یک نام کاربری دلخواه و یک رمز عبور دلخواه برای خودتان انتخاب کنید.

       حتما نام کاربری و رمز عبور خود را در جایی یادداشت نمایید تا برای مراجعات بعدی فراموش نشود.نکته:  پروفایل شما با همین نام کاربری به سایرین نمایش داده خواهد شد. میتوانید یک عدد چند رقمی و یا یک اسم مستعار (با حروف انگلیسی) را بعنوان نام کاربری برای خود انتخاب کنید. نام کاربری خود را طوری انتخاب کنید که قبلا ثبت نشده و غیرتکراری باشد. استفاده از اعداد و خط تیره - در نام کاربری بلامانع است.

بهتر است ترکیبی از اعداد و حروف باشد

حساس به حروف بزرگ و کوچک


نکته: بخاطر داشته باشید بعد از اتمام ثبت نام و در مراجعات بعدی شما به سایت پیوند، با همین نام کاربری و پسوردی که هم اکنون انتخاب میکنید وارد سایت خواهید شد. پس بنابراین حتما نام کاربری و پسورد خود را در جایی یادداشت کنید تا فراموش نشود.

آدرس ایمیل ندارم

حتماً نام کاربری و رمز عبور خود را در جایی یادداشت نمایید تا برای مراجعات بعدی فراموش نشود.
نکته: آدرس ایمیل شما به سایرین نمایش داده نمی‌شود، فقط جهت اطلاع رسانی از دریافت نامه جدید و یا در مواقع فراموشی رمز عبور، برای ارسال مجدد نام کاربری و رمز کارایی دارد.

من آقا هستم

من خانم هستماز: تا:

درصورت موافقت با قوانین سایت عضو شوید!


Copyright  2009 - 2024   ZojYabi. com   All rights reserved.
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به جامعه مجازی پـیــونـد (سایت زوج یابی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII