سايت زوج يابي و همسريابي پيوند تنها با هدف كمك به سنّت پسنديده ازدواج و گسترش دايره انتخاب همسر براي عموم ايرانيان عزيز داير گرديده و به هيچ عنوان اجازه دوست يابي و يا درخواست ازدواج موقت را به احدي نخواهد داد. لذا تقاضامند است تنها افرادي در اين سايت عضويت يافته و از خدمات رايگان آن بهره گيري نمايند كه قصد و نيتي جز ازدواج دائم ندارند. مديريت سايت با افرادي كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند به شدت برخورد و از سايت اخراج خواهد نمود. تنها تقاضاي ما از شما : صداقت در گفتار و استفاده صحيح و شايسته از اين بستر  الكترونيكي به منظور جستجوي همسر مناسب و ايده آل خويش و همچنين ادامه روند بررسي و آشنايي از طريق والدين و خانواده ها ميباشد.
اخطار آگاهي :
كاربر گرامي همانگونه كه مستحضر هستيد تمام امكانات سايت زوج يابي و همسريابي خواستگاري دات كام ، از جمله امكان برقراري ارتباط با ساير كاربران سايت بصورت كاملاً رايگان در اختيار عموم قرار گرفته و شما بدون پرداخت حتي يك ريال و بدون نياز به اعلام مشخصات هويتي خود (نام ، شماره تلفن و يا حتي آدرس ايميل)، به سادگي ميتوانيد از طريق صندوق پستي و مسنجر سايت خواستگاري ، به گفتگو و تبادل نظر با گزينه مورد نظر خويش پرداخته و گام به گام شناخت و آگاهي خويش را نسبت به شخص مورد نظر افزايش دهيد. لذا به منظور جلوگيري از هرگونه مزاحمت و يا سوء استفاده احتمالي
،  اكيداً توصيه ميشود

فقط و فقط با افرادی وارد صحبت و گفتگو شوید که:
به آشنایی سالم و «خانوده محور» معتقد و پایبند باشند!

به هیچ عنوان آشنایی پرخطر و مسئله ساز خارج از چهارچوب خانواده‌ها را نپذیرید!

بخاطر داشته باشید که همه‌ی افراد صالح، صادق و دلپاک نیستند! و اگر از شرط ارتباط خانوادگی برای شروع آشنایی صرف نظر کنید: ممکن است در دام افراد شیادی گرفتار شوید که به بهانه‌ی آشنایی بیشتر، چندین هفته و یا حتی چند ماه، وقت و احساسات شما را به سخره گیرند.

پروفایل سامانه پیـونـد بقدری جامع و کامل می باشد که با بررسی دقیق و موشکافانه‌ی پاسخ‌های مندرج در پروفایل افراد، می‌توانید اطلاعات لازم برای بررسی اولیه افراد را بدست آورید و سپس از طریق مسنجر و یا صندوق نامه سایت پیوند و یا حتی استفاده از شبکه‌های اجتماعی (بدون دادن شماره همراه خود) می‌توانید سوالات مهم دیگری که در ذهن دارید از مخاطب خود بپرسید.

ولیکن این گفتگو و سوال و جواب‌های کاملاً محترمانه و بدور از هرگونه صمیمیت، نهایتاً باید در عرض چند روز به جمع بندی اولیه برسد.
(بخاطر داشته باشید که از راه دور قرار نیست و نمی‌شود که به شناخت کامل و اطمینان بخش رسید! حتی اگر چند ماه برای آشنایی وقت صرف کنید، و یا حتی اگر در ملاقات‌های حضوری مدارک تحصیلی و هویتی طرف مقابل را روئیت نمایید، ولی هرگز نمی‌توانید از قصد واقعی و قلبی ایشان اطمینان 100% کسب نمایید که آیا حقیقتاً قصد ازدواج دارد و یا اینکه در پی سرگرمی و یا کامجویی می باشد؟ )

اگر جمع بندی اولیه دو طرف مثبت بود، ادامه‌ی آشنایی می‌بایست موکول به اطمینان از قصد و نیت واقعی ازدواج گردد، که این مهم فقط و فقط با دیدار خانوادگی حاصل می‌شود و لاغیر.

بنابراین بعد از حصول یک شناخت نسبی و اولیه (نهایتاً چند روز گفتگو و سوال و جواب) می‌بایست برای برگزاری جلسه معارفه و آشنایی خانوادگی، هماهنگی لازم توسط والدین صورت پذیرد (یک جلسه مهمانی ساده و معمولی "بدون تشریفات خواستگاری" که حتی جلسه اول می‌تواند بدون حضور پدرها (فقط با حضور زوجین همراه با مادران) برگزار گردد) و سپس درصورت صلاحدید طرفین و خانواده‌ها، اجازه آشنایی و گفتگوی بیشتر زوجین (در جمع خانوادگی و یا بصورت انفرادی) داده خواهد شد و این آشنایی و ارتباط (بعد از دیدار خانوادگی) می‌تواند چند هفته و یا چند ماه (با نظارت خانواده‌ها) ادامه یابد و حتی مراجعه به مشاورین روانشناس هم مد نظر قرار گیرد و در نهایت بعد از شناخت کامل و اطمینان از کفویت و تناسبات لازم، نسبت به برگزاری مراسم رسمی اقدام گردد.


بنابراين درصورتيكه بعد از كسب آشنايي اوليه ، بين خصوصيات فرد مقابل و انتظارات شما هماهنگي و تناسب قابل قبولي مشاهده گرديد و دو طرف به ادامه آشنايي و كسب شناخت بيشتر از يكديگر راغب بودند ،  از طريق والدين مقدمات ديدار و آشنايي خانوادگي فراهم گردد تا بدين ترتيب از هرگونه سوء استفاده احتمالي جلوگيري شود (به ياد داشته باشيد كه شناخت اوليه شما از طرف مقابل صرفاً بر اساس ادعاهاي ايشان ميباشد كه مي بايست بعد از تحقيق و بررسي ، صحت ادعاهاي صورت گرفته و ميزان صداقت طرف مقابل مورد ارزيابي قرار گيرد).

تقاضاي همكاري :
از عموم كاربران گرامي ، بالاخص بانوان محترم ، صميمانه تقاضا ميگردد به منظور حفظ سلامت اين سايت و جلوگيري از فعاليت افراد ناباب در اين سايت ، هرگونه درخواست دوستي و ازدواج موقت و يا هرنوع فريبكاري و دادن اطلاعات ناصحيح توسط كاربران سايت را به ما اطلاع دهيد تا پس از بررسي شكايت هاي واصله ، كاربران خاطي و ناصالح بلوك گرديده و دسترسي آنها حذف گردد. لازم بذكر است  به منظور  جلوگيري از تكرار مزاحمت اين دسته از افراد، مشخصات آنها براي اطلاع سايرين در سايت قرار داده خواهد شد.
                                                                                                                       كاميابي شما آرزوي قلبي ماست!
ليست كاربران بلوك شده                                                           
                         مدير سايت زوج يابي و همسان يابي پيوند